Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač grafické karty

Dobrý den, mám problém s ovladačem grafické karty, po stáhnutí tohoto ovladače spustím instalaci, ve které mi vyskočí hláška : Tento ovladač grafiky nemohl najít kompatibilní hardware grafiky a dále mě to nepustí.
Ovladač je přímo ze stránky výrobce Notebooku (Acer, jelikož ovladače ze stránky Nvidia nefungovali myslel jsem si že tyto fungovat budou, bohužel opak je pravdou). :(

OS : Windows 7 64-bit
Graf. karta : Nvidia Geforce GT540m
Budu moc rád za každou odpověd, předem díky :).

Instaluji ho protože když jsem nainstaloval nejnovější ovladač Graf. karty a poté jsem restartoval PC tak se mi nehorázně lagovalo..
Dávám to za vinu právě těmto ovladačům proto chci nainstalovat původní ovladač Graf. karty.
Divné ale je že právě ted jsem v nouzovém řežimu, ale v normálním se to tak seká..

Zpracování grafických operací v akcelerovaném prostředí Windows a generování signálu pro interní displej i výstupy řeší sdílená grafická karta Intel GMA HD3000 integrovaná přímo v procesoru. Ta podporuje na hardwarové úrovni většinu moderních technologií od akcelerace dvou 1080p videí v pokročilých HD formátech zároveň až po DirectX 11 a Shader Model 5.0.
Pro graficky náročné aplikace je přítomen mnohem výkonnější dedikovaný grafický čip NVIDIA GeForce GT540M s vlastním 1 GB 128bit paměti GDDR3. Ten využívá technologie NVIDIA Optimus, která mu umožňuje běžet jen v případech, kdy je opravdu potřeba, a v těch ostatních být vypnutý, a šetřit tak energii.

viewtopic.php

Možná to dělá technologie nVidia Optimus...