Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přehrávač se zobrazením album art

Zdravím všechny. Můžete mi prosím poradit, který audio přehrávač pro windows dokáže při přehrávání skladeb zobrazit tzv. album art či cover art, uložený ve složce nebo i ID3 tagu? U foobaru2000 se mi to rozběhnout nepodařilo a winamp to asi neumí. Máte nějaký tip? Díky.

Tak sem to vyzkoušel a u většiny věcí to najde informace z online databáze, ovšem u některých ne a navíc jenom u formatů mp3 a wma, proto bych rád něco lepšího a šikovnějšího než WMP10. Já mám v každé složce obrázek alba a proto bych uvítal kdyby to nějaký přehrávač automaticky detekoval a zobrazil. Umí to např. WXMusik, ale ten mi nevyhovuje z jiných důvodů.