Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nejde spustit windows

Ahuj, mam problem, nainstalovala jsem si windows 7 a stahla aktivacni soubor. Po jeho nainstalovani a naslednemu resetovani PC mi nabehla pouze cerna obrazovka s informacemi o PC, ktera mi nabiha vzdy ale pak se normalne nacte windows. Ted se nenacte, cerna obrazovka zustava, pouze na konci se objevily 2 nove vety : "PISDO is compressed" a pod tim "Press Ctrl+Alt+Del to restart". Kdyz restartuju PC, vse se opakuje. Co s tim? Jak spustim windows popripade jde nejak vratit ta posledni instalace??? Dekuji
Lock, tyhle zlodějiny se tady neřeší. (karel)

do korektne inštalovaných a oficiálne aktivovaných legálnych windows sa žiadny aktivačný súbort nesťahuje,zlegalizuj si operačný systém,alebo požiadaj o pomoc toho,kto poskytuje nelegálny aktivátor,tam záleží na tom,ako ho ten ktorý jedinec vytvoril a čo vyžaduje....