Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem který nb?

dobrý den, nevím pro který nb se mám rozhodnout-dell inspiron 6400(http://commerce.euro.dell.com/dellstore/config/fram eset.asp?s=czbsd&l=CS&m=csk&c=2982&n=6820&cu=czbsd& v=d&cc=&ogn=&kcd=&ad=&mc=&rs=&cuid=&cg=&pch=1&demo= &gc=&sbc=none&co=&b=67896)-bez nějakých vylepšení(časem bych ale dokopil ramky na 1gb), takže tedy základní verzi za 17750kč, nebo asus a6m-q050(http://shop.gaw.cz/zbozi/asus-a6m-15-4c-s3400-dvdrw -100g5-1g-wl-noos/detail.aspx?p=z:82627)? vím že to není nic na hry, ale na kterém se budou hrát lépe? děkuji, jan havlíček

Zalovím v tom Computeru...

Trochu mě zaráží, že v 3DMarku je na tom GMA 950 plusmínus stejně jako 6100. Na hry není ani jeden, tam to visí hlavně na grafice - víceméně plichta. Ale snad s výjimkou displeje je ten Dell lepší ve všech parametrech. Není to tak dlouho, co vyhrál test noťasů do 30 či kolika klacků, a Dell ho do dalšího testu drze zlevnil. Pokud se na tom bude jen trochu pracovat, tak Dell. Ono váhat mezi Core Duo a Sempronem 3400+ je takové.. divné :)