Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pristup k datum ze zaheslovaneho profilu

Dobry den,
rad bych Vas pozadal o radu. Mel jsem problemy s PC (pry vyhorel zdroj a deska), proto jsem si koupil novy HDD, procesor, desku, pameti - proste temer nove PC, stary HDD s puvodnim systemem (WinXP) jsem si nechal, jako druhy HDD abych neprisel o data na nem ulozena. Problem nastal, kdyz jsem si na novy disk nainstaloval XPcka a chtel si pretahnout data z predchoziho disku - nemohu se dostat do adresare s mym profilem (muj profil byl uzamcen heslem). Mohli by jste mi prosim poradit, jak se mohu dostat ke svym datum?
Predem dekuji za radu

Puvodni disk byl formatovan v NTFS, takze i ty data na nem ulozena...
to znamena, ze se mam odhlasit a v nouzovem rezimu se prihlasit,jako administrator a v tom to nastavit?
Ted ale jsem administrator pro jine ucty - tento profil je ted na jinem disku - bude to fungovat?

Do nouzového režimu?? To nemusíš pokud nemáš xp home.... prostě abys byl administratorem.
Taky doufám že nemáš zapnuté zjednodušené sdílení (tento pc/nástroje/možnosti složky/zobrazit/použít zjednodušené sdílení)
Mimochodem proč se znovu ptáš a nezkusíš to co jsem řekl,kdyby jsi to zkusil tak se ptáš úplně jinak :-p
P.S. je účet s právy administrator a administrátor účet to jen na okraj ;-)

Puvodni disk byl formatovan v NTFS, takze i ty data na nem ulozena...
to znamena, ze se mam odhlasit a v nouzovem rezimu se prihlasit,jako administrator a v tom to nastavit?
Ted ale jsem administrator pro jine ucty - tento profil je ted na jinem disku - bude to fungovat?