Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s konektorom na mobile

Mam problem s konektorom na mobile Sony Ericsson W980. Ked zapojim sluchadla, tak niekedy mobil ani nerozozna, ze su zapojene (po zapojeni sa nic nestane). To iste s USB kablom a nabijackou, takze nemozem pripajat k pc ani nabijat. Podla mna treba ten konektor vycistit, ale neviem ako. Dakujem za rady.

Podla mna treba ten konektor vycistit, ale neviem ako

Normálne ho ponoríš do vlažnej jarovej vody a necháš 5 minút pôsobiť. Potom ho vyberieš a položíš na pol hodiny na radiátor. Hotovo... :))

ČLOVEČE!!! Čo asi s tým chceš robiť? Čo si myslíš, že kontakty konektora vo vnútri len tak "nejako" vyčistíš? :-?
Odnes mobil do servisu, ak je v záruke - reklamuj...