Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafický ovladač

Dobrý den,
od minulého týdne nemohu spustit většinu her, co mám nainstalovaných na počítači. U většiny mi to píše, že je to pravděpodobně způsobeno nízkou verzí directux(hra potřebuje 10.1 a výš). Ovšem já s directem nic nedělal a do minulého týdne jsem hrál pravidelně. Taky mi zmizel ve správci zařízení ovladač od ATI pro mou grafickou kartu a zůstal tam pouze Intel Graphics Media Accelerator. Nové verze Catalystů mi nainstalovat nejdou, protože už prý aktuální verzi v pc mám. Jenže Catalysty mi ani nejdou spustit. Taky když spustím dxdiag, ukazuje mi to directx11, ale v Intel Graphics Media Acceleratot mi to ukazuje, že mám pouze 10.0. Kartu mám ATI HD Radeon 5650. Nějaký nápad, jak tento problém vyřešit?

To je v pořádku - IGMA podporuje pouze desítku DX, Radeon jedenáctku. Spíš mi připadá, že ti nějak zkolabovalo "přepínátko" mezi GMA a dedikovanou kartou (je to software, z hlavy nevím jaký, hledej na stránkách výrobce notesu). Ten Catalyst přeinstalovat nejde? Nemáš tam čirou náhodou nějaké vejry?

To už jsem taky udělal, ale nic se nestalo, respektive se to nainstalovalo asi za 5 sekund a žádné změny na počítači nejsou. Jinak ten program, o kterém jsi se zmiňoval jsem našel pouze Lucid Virtu a ten je placený. :-/

Tam jsem se taky dostal, stáhl jsem oba grafické ovladače a nic.. Jinak ano, mám 64-bit. Ale ten Intel mi ani nešel nainstalovat, hodilo mi to nějaký error, ten druhý jsem nainstaloval, ale v počítači se nic nezměnilo.