Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dostanu HD 7770=> jak dostanu FarCry 3 ?

DObrý den, k vánocům dostanu HD 7770 a na stránkách AMD sem čet,že dostanu zdarma FarCry3,jak bych měl tuto hru získat to bude v balení nějaký kod nebo jak? díky za odpověĎ

Ale to je podle mě docela na pipku,proč to neudělali nějakým vyrobním číslem třeba že by si ten kod dostal na AMD,takhle se muzu jenom koukat jak v německých,amerických,anglických,francouzských obchodech si to kupujou a fakt že si to budu kupovat z týhle zemích jenom proto že chci hru,protože poštovný by mě stálo hafo