Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nabijacky pre siemens CXT70 a A65

rodicia nevedia rozoznat ktora nabijacka je koho. na stranke siemensu pisu jeden typ pre oba telefony ale doma maju dve nabijacky jedna ma vystupny prud 0.6A druha 0.4. ma niekto aspon jeden telefon doma nech viem ktora nabijacka patri ku ktoremu mobilu?

koukni na akumulátory, jeden by měl mít větší kapacitu, tak k tomu by měla patřit "vydatnější" nabíječka. Obecně by to ale mělo být jedno, jen ta méně výkonná bude nabíjet déle. Takto to platí u Nokií (ale až od DCT3 a výše, tj. první byla N7110, předtím bylo jiné napájecí napětí)