Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IceQ 3 chladič

Čau, nevíte prosím, kde by se dal sehnat samostatný iceq3 chladič (používaný na kartách od hisu), nebo nějaký podobný( schopný uchladit ATI X1900), který vyfukuje vzduch ven z casu ?

díky

Zkus se zeptat prodejce, ale většinou mezi prodejcem a výrobcem je dovozce, nebo velkoobchod a pak záleží na tom, zda vadu bude uplatňovat prodejce u svého dodavatele. Je li chladič součástí dodávky, pak ho bude muset prodejce vrátit.Nemůže li z nějakého důvodu sám vadný výrobek vrátit výrobci, nebo dodavateli, pak možná odprodej přivítá.