Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Programy na HDD

Zdravím. Mám dvě otázky. Jestliže opravím W7 Boot diskem který jsem si vypálil asi před půl rokem, zůstanou mě v PC později nainstalované programy?

Otázka 2. Občas si nainstaluji nějaký program a když mě nesedí odinstaluji ho RevoUninstellerem teoreticky i z registru. Jenže když obnovím systém od určitého data, ten program tam je zase. PC si to zřejmě někde ukládá. Lze to nějak změnit aby se ten program znova neinstaloval? Děkuji za odpověď Karel.

http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows-vista/W hat-types-of-files-does-System-Restore-change

Nástroj Obnovení systému může provádět změny v systémových souborech systému Windows, v nastaveních registru a programech nainstalovaných v počítači. Může také provádět změny skriptů, dávkových souborů a dalších typů spustitelných souborů v počítači. Osobní soubory, například dokumenty e-maily, fotografie a hudební soubory, se nezmění.

To znamena : v lednu instaluju VLC, bod obnoveni to zaznamena
V unoru winamp, bod obnoveni to zaznamena,
v breznu MS Office, bod obnoveni to zaznamena,
v dubnu obnovim Windows do stavu z ledna, a budu mit nainstalovany pouze VLC, winamp+Office musim doinstalovat