Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí pc vyskočí tabulka s úhradou cez paysafecard.com

Dobrý den,

dnes po pustení pesničku na youtube a zároven stahovaní filmu z uloz.to sa mi zobrazila správa ktorá nejde vypnúť- Je tam vypísaná moja IP adresa.Upozornuje ma ze som navstivil bud stránku s erotikou alebo s kontaminovaným obsahom a zmizne jedine po restarte alebo vypnutí pc ak odpojím kábel od routeru, Je tam písané aby som zabránil zobrayovaniu tohto okna a mohol pouzívat systém, ktorý moye byt znefunkcnení ak nezaplatím mám zaplatit 2000 sk - SK koruny nemáme :) bud na tipsport alebo omv, agip pumpách a cez paysafecard.com- Ak pripojím kábel od routeru vyskočí okno a nemozem pouzívat pc, Viete mi v tomto poradit či mám preinstalovat operačný systém alebo len internetový prehliadač, prípadne kde mám nastavit v pc aby som to vypol.
v tabulke dolu sú logá firiem Microsoft, kasperski antivirus atd

Windows XP, Flock prehliadač,
dakujem

Viete mi poradit? nejd mi windows vobec, skusal sominstalovat asi 6 roznych W XP a nejde ani jeden vzdy to skonci pri modrej tabulke kde uz po naformatovani disku mi vyskoci tato tabulka s ukazanym časom do skncenia instalacie 39 minut a vyskoci ze sa nepodarilo nainstalovat wondows chyba 800B100 E:windows .... vadný disk?v biosi som dal bootovanie najprv cez cd sformatoval oddiel E na ktorom mam windows teda mal som a instaloval dalej, da sa isntalovat windows na moj disk na inom pc?

před 14 dny jsi dostal odkaz na smazání jiného "policejního" viru, kde je však použit stejný off-line postup pomocí antivirového cd od avg, máš to tam po jednotlivých obrazovkách. dělal sis to po svojem, výsledek: nula.

instalace xp na sata řadiče taky není neřešitelná, viz odkaz:
http://pc.poradna.net/a/view/403824-instalace-wind ows-xp-krok-za-krokem

v biosi som dal bootovanie najprv cez cd sformatoval oddiel E

odpoj usb/sdcard čtečky. systém nemá co být nainstalovaný na e:
ujasni si který je první oddíl, že je na něm místo pro systém a pokud to dokážeš zjistit - že je označen jako aktivní.

windows se neinstalují na jiném hardware. ne že by to vůbec nešlo, ale výsledek bývá znovu zralý na přeinstalaci.