Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Inkscape

Ahoj vim ze to sem asi nepatri ale Inkscape nema cz forum tak pisu sem.
Mam problem ze v Inkscapu mam vektorovy logo vypada proste dobre zadny pixely kdyz to priblizim v tom Inkscape.
Ale kdyz to ulozim v pdf tak sice logo neni uplne rozpixelovany ale proste sou tam videt takovy linky, nevypada to jak rastrovy ale sou tam proste celkem dost videt urcity linky ci co. Ale kdyz to ulozim zas v nejakym jinim formatu nez pdf tak a otevru to v IE tak to vypada zas tak dobre jak v Inkscape...
Problem je ze ucitelka to chce v pdf a tam to vypada proste blbe...
Nevite co stim? diky

uz vim cim to je... uplna ptakovina, měl jsem otevrenejch asi 10 pdefek naraz ktomu este programy, vse sem povipinal zapl jen to jedno PDFko uz jen tak z nostalgie jak to teda vypada a cumim jak vyorana mys, je to uplne dokonaly zadny pixeli, asi to bylo tim ze kdyz je otevreno moc veci tak to nejak nezvlada vykreslit... nebo nevim, kazdopadne je to vyreseny...