Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako sa dostat na vzdialeny komp?

Zdravim...vo fabrike mam komp v lanke a chcel by som sa k nemu dostat cez vzdialenu plochu z domu...Je tu router, firewall, nejaky server a potom kompy v lanke...Ako sa k tomu pc z domu dostanem...samozrejme ipcky (verejne) vsetkych tychto zariadeni poznam....

LogMeIn www.logmein.com

Podivej se na diskuzi zde:
http://pc.poradna.net/question/view/55049-software- pro-vzdalenou-spravu-plochu

Pokud se dostanes ke konfiguraci firewallu a routeru, muzes na firewallu povolit port 3389 a na routeru si presmerovat ten port z vnejsi IP adresy primo na IP pocitace, ktery te zajima. Pak muzes pouzit primo vzdalenou plochu (Remote Desktop) z Windows.
Muzes pouzit i s VNC, postup je stejny jako u Remote Desktop, jen port bude jiny