Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z uložto

Mám v poslední době stále trvající problém se stahovaním z ulozto...

at dám jakýkoliv souborke ztazení vždy mi to napíše, že se z mého počítače již stahuje..
ale já nic nestahuji... zkusil jsem to uz restartovat...a zkousel soubory i ty ktere jsem drívě
stahnul..a problém stále pretrvava... takze já do ted nemohu stahnout zadny soubor z ulozto...

jak mám tento zavazny problém vyresit... ???

v nastaveni stahovani jsem to zkontroloval a nic nestahuji :-(

No panstvo - pekne ste sa rozpísali, ale ste mu ani za mak neporadili.
Môj názor (nemusí sa zhodovať s vašim názorom :-D) - zdieľané pripojenie - provider je detekovaný ako jeden počítač na sieti, niekto akurát ťahá, druhý, ktorý zdieľa pripojenie je z hry vonku.
Riešenie, čakať na "medzeru" a potom ťahať (pomaly ako slimáčik 3-[), alebo si zacálovať a ťahať ako divý a bez toho, aby bol niekym obmedzovaný......