Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungující vyhledávání souborů.

Zdravím všechny zkušené rádce,

mám na svém notebooku OS Windows 7 32-bit.
Svůj HDD mám rozdělený na dvě části, a vždy když jsem přihlášený na notebooku a zajedu např. do složky Hudba a pokouším se najít některou písničku pomocí okénka "Vyhledávání" tak mi to napíše že soubor který hledám nebyl nalezen - ačkoliv jsem si na 100% jistý že ten soubor tam je, tak ho to nevyhledá.

Dovedl by mi někdo poradit co s tím udělat, aby to pole vyhledávání ve složce fungovalo tak jak má?? Soubor je umístěný na druhém disku (jeden disk, 2 části) ale prostě mi nefunguje to vyhledávání tam, koukal jsem na možnosti indexování, ale moc se v tom neorientuji, a byl bych rád za radu.

Předem děkuji.

V moznostiach indexovania mas hore zoznam diskov a u nich zaskrtavatka tak pridaj zaskrtavatko aj u toho druheho disku. Pripadne aj skus tam zmacknut tam kdesi je tlacitko ze rebuildnut indexy moze ich mat poskodene.
Dalsi problem moze byt v tom ze jak mas nastavene nastavenia samotneho vyhladavania, a co konkretne a jak hladas (diakritika v nazve suboru alebo v ceste k suboru moze robit problem apod)