Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uživatelské účty

Dobrý den,
můžete my prosím poradit jak mohu změnit v uživatelském účtu nastavení práv.

Já jsem Administrátor a mám na notebooku ještě jeden uživatelský účet.
Tak aby nemohl měnit, mazat, stahovat, instalovat programy, měnit čas apod...

Moc vám děkuji za radu.

Zhruba a vseobecne - zmenis mu skupinu na skupinu Users (Uzivatelia). Defaultne je uzivatel po instalacii v skupine tusim Supervisors ci tak nejak.

A potom sa daju nastavovat aj konkretne opravnenia roznymi konkretnymi sposobmi v zavislosti od toho co presne sa ma obmedzit.