Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Office - výška řádku

Mám stránku rozdělenou na dva sloupce, v prvním sloupci si navolím libovolné výšky řádků (všechny různé), jak to udělám i v druhém sloupci, ale s jinýma výškama? Potřeboval bych nějak "odstavit" první sloupec (kde už výšky nastaveny jsou) a nastavovat výšky jenom v druhém.

Nevíte, jak na to?

V Excelu to jde udělat jedině sloučením buněk. Např v prvním sloupci budu mít první řádek 10 bodů a druhý řádek 8 bodů. V druhém sloupci můžu mít řádek s výškou 18 bodů...

Jinak použij Word a sloupce. Do nich lze vložit i Excelovskou tabulku.