Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook - vrácení do původního stavu

Prosim o radu,jsem zacatecnik
Mam notebook compaq presario v6000 pri instalaci sof. alcoholu 120% me to vypsalo nake chyby myslim ze to melo neco spolecneho s "kernel a debuger" alcohol jsem hned na to odinstaloval zaroven jsem vsak nasel dalsi dva problemy ktere jsem pred instalaci alcohola nemel v device manageru me to ukazuje dva vykricniky
1, /system devices/ plug and play bios extension
2, /scsi and raid controlers/unknown device
napadlo me vratit pc do puvodniho nastaveni
ale nevim jak na to
prosim poradte dik

[mod]Rozšířen titulek. Doporučiji http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz (LaKr)[/mod]

Často je k příslušenství NB dodáváno na CD obnovení systému typu "Spasitel",
prozkoumej dodané CD.

Napřed bych však odebral :!: nebo :?: označená zařízení ze Správce zařízení
a restartoval, Windows najde ovladače. Alcohol si patrně při odinstalaci
vzal něco sebou, co neměl.

Ještě bych se ujistil, zda mám nainstalované ovladače k desce z přiloženého CD.