Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s aktualizacemi

Zdravim, potřeboval bych radu. Někdy 2 dny nazpět jsem koupil notebook a zanedlouho po 1. zapnutí mi to začalo hlásit že 16.11 bude stahovat nějaký aktualizace windowsu. Dneska mě to upozornilo, dal jsem to teda stahovat, po chvíli se mě to ptalo na restart, dal jsem restartovat ihned.

Chvilku jsem pc nesledoval, když jsem se podíval na obrazovku už jsem jen viděl tabulku s nápisem něco ve stylu : Pořítač nelze spustit, probíhá řešení probému..asi po 20 min mi to napsalo že se nedaří nalézt žádné řešení, ať zkusím ty body obnovení,které se taky : "z důvodu neidentifikovatelné chyby" nezdařilo. Vyskočila mi nějaká aplikace od HP, kde už nevím jak byl přesně název, ale šlo všechno uplně odznova, po chvilce to začalo cosi nastavovat a "Vítejte u prvního nastavení" , prostě kompletní naformátování

Stalo se vám to někdy? co mám dělat, už prostě nestahovat aktualizace?
Vzhledem k tomu že to mám chvíli mi kompletní ztracení dat tak nevadí, ale do budoucna...

šlo všechno uplně odznova, po chvilce to začalo cosi nastavovat a "Vítejte u prvního nastavení" , prostě kompletní naformátování

tohle se urcite samo nespustilo, naopak to vyzadovalo tvoje aktivni potvrzeni, nejake zmacknuti Enteru, Pokracovat , Next atd...
Pouceni pro priste : v kazdem pripade si zalohuj pro tebe dulezita data (fotky ze svatby...)