Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na porovnavánie textov

Ahoj hľadám nejaký prográm na analizovanie textov a hľadanie ich duplicít v dokumentoch. Mám množstvo duplicitných súborov s koncovkou .odt. Potreboval by som niečo čo by odstránilo duplicitný text v nich samotných. Porovnalo by obsahy suborov a poprípade by vymazalo duplicity v nich. Lebo v súboroch sú často zapísané dosť chaotický.

toto nemá vůbec žádný smysl.
čekal bych, že originály budeš uchovávat v neformátovaném .txt, a teprve podle aktuálního použití to proženeš nějakým "word editorem", odstavcovým corelem, sázecím latexem, webovým html wysiwygem, php importem, nebo sql dotazem z databáze.
ale chytit se pro archivaci dementního formátu, naprosto nevhodného pro strojní třídění - to ti poradil který blb?