Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dynamická změna IP

Zdrevím,
Chci se zeptat, existuje nějaký způsob jak měnit v poměrně krátkém časovém úseku IP adresu?
Vím, že existují programy, které mi umožní surfovat přes proxy, ale ty viditelné adresy si buď musím měnit sám, nebo je program střídá po nějaké delší časové době. Dalo by se například změnit mou viditelnou IP každou sekundu? Šlo by to udělat např. u sebe? Že bych se tvářil chvíli jako PC č.1 pak zas jako PC č.2 v domácí síti?
Díky za nápady

Inu ... chtěl bych si udělat jednoduchého bota. Prostě by brouzdal po netu a sbíral data, ale musí umět sám měnit IP a mazat cookie, protože některá data si můžete stáhnout jen jednou, ale na to zase ten bot nebude tak chytrý, aby si řekl, aha tady už jsem byl to nestahuji.

Každopádně děkuji za nápady