Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podložka pod myš s gelovou opěrkou - váš názor

čau čau,chtěl bych se zeptat jaký máte názor na takové podložky pod myš http://www.alza.cz/trust-bigfoot-gel-mouse-pad-d32 8590.htm kde máte jako by tu ruku podepřenou?Jestli je to dobré nebo ne jestli se i tak dobře z myší zachází atd :) napište vaše zkušenosti za vše budu rád díky moc ..

Změna předmětu, původně: Podložka pod myš - váš názor (host)

Lepší toto než bez ní. důležité je mít lokty na stole nebo jiné podložce, volná ramena - slouží k tomu tam kde je krátký stůl třeba židle s opěrkou, ergonomické teleskopické držáky na lokty, tak jedině ruce nebudou ve stresu, zápěstí je tak uvolněné. Gelové podložky ke klávesnici se mohou taky hodit, tam kde se hodně píše. Nejhorší je držet lokty ve vzduchu, to se ruce rychle odrovnají. Znám člověka, který se kvůli karpálnímu tunelu naučil ovládat myš oběma rukama. :-)
Podepři si ruku jak ti to bude příjemné.