Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BargainBuddy - jak ho odstranit?

Ahoj,
Ad-Aware SE Personal mi našel BargainBuddy v registračním klíči, dal jsem ho odstranit, ale jakmile spustím Internet a pak počítač projedu Ad-Awarem, je tam opět. Pokud nespustím net, tak to je v pořádku. Našel jsem si, že BargainBuddy zjišťuje navštívené www stránky, ale návod na odstranění ne.
Nevíte, čím ho bezpečně odstranit?
Díky

Co ti najdou antibreberkové programy, tak to v klidu smaž,
ještě jsem se nesetkal, že by pak něco nefungovalo.
Registry, RAM atd ... můžeš prověřit programem SpyCleaner Gold.
Je sice pomalý, ale funguje dobře a má dobrou hlídací utilitu SpyWatcher.

http://www.topdownloads.net/software/view.php?id=16 523

Jinak kladivo na breberky je SpySweeper :

http://www.stahuj.cz/utility_a_ostatni/bezpecnost/o chrana_pocitace/spysweeper/

Asi máš PC trochu více zaneřáděné, zkus stránku, která se docela vyprofilovala :

programy1.htm

Nepíšeš, co máš za antivirák. Doufám, že nějaký máš, hlavně aby byl
aktualizovaný. Pokud nepoužíváš FireWall nebo se nevyznáš v nastavení,
tak vyzkoušej trial SpyBlocker, se kterým jsem tak spokojen,
že jsem si ho koupil a jedu bez FW :

SpyBlocker

V nastavení nemusíš dělat vůbec nic, akorát podle chuti odškrtnout
spuštění při startu Windows.