Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera , zatizeni a tuhnuti PC

Ahoj, mam od vcera dva velke problemy na pc. Prvni je s Operou, pokud ji nespustim, PC funguje v pohode, jakmile spustim Operu, PC se seka a tuhne. Mam Operu 9.01 a do vcera bylo vse ok. vcera jsem ale chtel uklidit HDD a Partition Magicem jsem chtel predelat linux oddily na NFTS, nejak se to cele seklo, protoze asi Win XP nejak nemohly nabootovat primo a cele se to nejak potento. Mel jsem na jednom disku linux i Win. Pak jsem to v konzole nejakym prikazem opravil a vse jelo v pohode do doby, nez zapnu Operu. Odinstalovaval jsem ji nekolikrat a instaloval i do jinych adresaru a dela to porad. Cim to muze byt? Nebo na co se aspon zkusit zamerit. Jedine kdy to jede, je kdyz je otervreno pouze jedno okno, respektive tehdy to asi neni poznat. Da se s tim neco delat a nebo nema treba opera dnes nejake problemy jako obcas ICQ?

ja uz zkousel snad vsechno a nic nejde, vzdycky jsem ji instaloval stejnym zpusobem(odeslal jsem to pred chvilkou omylem) a nic mimoradny jsem nenastavoval. je to divny. jediny co mam jiny, je jina verze FW, ale i kdyz ho vypnu, tak to opera dela porad dal. celkem me to stve, protoze uz si nejak zivot bez ni neumim predstavit

A samozrejme toto si čítal ?

Outpost Firewall Pro 4.0 Release Candidate is now available for public download and testing. Since this is a prerelease version, please note that you use this product at your own risk. Agnitum Ltd. is not responsible for any problems or losses incurred while using the Outpost Firewall Pro 4.0 Release Candidate software.

;-)