Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi google chrome

muže mi někdo poradit,stáhl jsem vy vypalovací program ashampoo,a od té doby mi nejde google chrome,ani po odinstalaci toho ashanpoo,pořád se mi jako hlavní prohlížeč otvírá ashampoo,dík.

Čo znamená, že nejde - že sa nespustí ako predvolený prehliadač? Alebo sa nespustí vôbec aj v prípade, že ho spustíš priamo?

Ak je to ten prvý prípad, tak v nastaveniach Chrome je úplne dole nastavenie predvoleného prehliadača. Tam si ho nastav ako predvolený a bude sa ti spúšťať.

Ak je to ten druhý prípad, tak niekde musí byť nejaké chybové hlásenie. Buď sa zobazí priamo okno s chybovým hlásením, alebo ho nájdeš v prehliadači udalostí (eventvwr). Potom ho sem vlož, aby sme mohli zistiť, čo robiť ďalej.