Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem novy pc s win 7 (prava)

1. Pre bežného (neskúseného) užívateľa s prístupom na net a potrebou klikať na kadečo, je dobré mať vytvoreného na pc užívateľa s obmedzenými právami!
2. Tu si čítaj: vypnutie UAC

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny