Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde Internet

Zdravim, mám problém s netem, pravděpodobně chyba v hardwaru
řeknu to takle , ráno jsem se na net pripojil v poradku, pak jsem pc vypnul ,odpojil veskery kabely a odvezl si do prace a tam uz mi net nesel, sel pouze pres wifinu pres usb, kdyz sem si bednu privezl vecer domu, ani doma nesel pres kabel net, zase de pouze pres usb, má otazka zni, je mozne aby se v pc cestou autem vyklepali karty nebo rozpojily nejake kabely? , nejsem zadnej znalec v pc akze sory ze to pisu takle :)
dik za odpovedi, kdyztak muzu vyfotik desku a dat sem, zda nejaky znalec pozna podle foto ci je vse zapojeno jak ma byt

Předmět Autor Datum
Vis jiste, ze jinak internet doma jde? idealne ten kabel, ktery pripojujes do PC pripojit do noteboo…
RedMaX 18.11.2012 13:54
RedMaX
1) no ,tak kcemu zvat souseda kdyz mam vlastni antenu s modemem a routerem, pres router mam napojeny… poslední
honzasemo 18.11.2012 19:44
honzasemo
chyba moze byt v milion veciach ale z nejakeho foto urcite nepojde urcit. ako prve, skus zapojit ka… nový
nl12345 18.11.2012 14:01
nl12345

Vis jiste, ze jinak internet doma jde? idealne ten kabel, ktery pripojujes do PC pripojit do notebooku, jestli nemas, tak treba pozvat na navstevu souseda, ... proste abys stoprocentne vedel, ze "v kabelu" internet je.

Potom je dobry vedet, jestli mas v PC sitovou kartu nebo je sit integrovana na desce, napis typ zakladni desky.

Ve spravci zarizeni je sitova karta OK, neni tam nejaky vykricnik?

Jak vypada pripojeni k mistni siti, IPv4 zatrzeno, nastaveno spravne - bud na DHCP nebo napevnou IP?

Jeste ta sitovka, sviti nebo blika zelene?

1)
no ,tak kcemu zvat souseda kdyz mam vlastni antenu s modemem a routerem,
pres router mam napojeny pres kabel dalsi dva pc, tady bych chybu nehledal

2)
da se to nejak zjistit ze slozky tento pocitac, nebo musim sundavat kryt?, pac nakej chytrak kryt pridelal sroubky podobne imbusum,ale jsou to hvezdicky, a takovy klice doma nemam
3)
ve spravci zarizeni je karta OK, vse mi hlasi ze je vse pripojeno a vse bezi
4)
pripojeni k siti mam napevno IP
5)
sitovka sviti

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru