Předmět Autor Datum
odviruj, odspywaruj, odrootkituj. odstraň všechny hovadiny co se automaticky spouští po startu, všec… nový
lední brtník 18.11.2012 15:26
lední brtník
Pre začiatok stačí napísať verziu OS a spustiť msconfig - záložku po spustení sem okopírovať... nový
pme 18.11.2012 15:29
pme
Tím bylo myšleno, že když mám PC spuštěné třebas 4 hodiny tak ten problém pořád přetrvává :/ nový
Mana7 18.11.2012 15:40
Mana7
Budeš si jen stěžovat nebo zkusíš na něco i odpovědět? nový
karel 18.11.2012 15:42
karel
Windows XP Poožka při spuštění cli realsched egui ctfmon PMB Media Finder HP Digital Imaging Monito… nový
Mana7 18.11.2012 15:53
Mana7
PMB Media Finder HP Digital Imaging Monitor Rychlé spuštění aplikace HP Image Zone Toto skutočne po… poslední
pme 18.11.2012 16:03
pme

odviruj, odspywaruj, odrootkituj. odstraň všechny hovadiny co se automaticky spouští po startu, všechny pochybné nefunkční antiviry, cizí neoriginální (ne-microsoftí) služby.

pro jistotu i test hw: memtest, kontrolu povrchu disku - a rovnou nastav pevnou velikost swapu 512mb.

Pre začiatok stačí napísať verziu OS a spustiť msconfig - záložku po spustení sem okopírovať...

PMB
Media Finder
HP Digital Imaging Monitor
Rychlé spuštění aplikace HP Image Zone

Toto skutočne potrebuješ? Skús to zakázať...

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru