Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční myš

Ahoj mam takoví malý problém. Zakoupil jsem si myš .http://www.czc.cz/razer-imperator-battlefield-3/99 875/produkt Problem je v tom že vždy po zapnuti pc mys nereaguje na pohyb, pravé tlačítko funguje ale kurzor myši ne. Pokaždé musím mys vytáhnout z usb a zasunout. Teprve pak se probudí. Ovladače jsou aktuální. Nevíte někdo co s tim je....?
Diky
Změna kategorie, původně: Software (karel)

je to OK, běž do Správce zařízení (nebo do cmd napiš devmgmt.msc) a dej Zobrazit > Zobrazit skrytá zařízení a odstraň všechny ovladače myši (nabídka Myši a jiná polohovací zařízení a Zařízení standardu HID). Taky ten soft co k tomu je odinstaluj. Restartuj.
Můžeš zkusit třeba nějakej linux z CD nabootovat, či to zde dělá taky nebo zkus jiný USB port, PC.