Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hledám program pro "kreslení fixem" na ploše

Tady se vymáčknu o co mi jde:

Pro WinXP hledám program, co mi umožní "kreslit" po pracovní ploše a oknech jakoby fixem, tj. přes aktuální obsah plochy - něco jako zvýrazňovač na papír. Kdysi jsem se dozvěděl že něco takovýho existuje. Dal bych přednost free verzi. Setkal se někdo z vás s něčím takovým? Bude to použito na školení jako podpora výkladu.

Pavel

To souhlasím. Rozmlátit kladivem obrazovku, to krásné řinčení skla, to nádherně uklidňuje. Jeden kamarád, když ho strašlivě nasss... ...naštvala manželka procedil mezi zubama: Teď tak mít po ruce obrovský kladivo, vzít ho pevně do ruky, rozmáchnout se a rozmlátit... ...haldu skla. To krásné řinčení...:-D