Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kamerka při volání

Ahoj mám mobil SE xperia mini pro a zajímalo b mně jestli když mi někdo volá jestli mužu zapnout kamerku bud přední nebo zadní aby mně mohl i vidět jak to je na skype..Děkuji :)

Když voláš cez síť GSM, datový tok je cca 9600 bit/sec. Kolik myslíš je datový tok pro video aby aspoň neco bylo znát ? Zaplatíš to ? Když ano, pak není problém.

Objednej a zaplať službu videohovory a tam kde je dostupná síť, marketingem označovaná " 3G ", to jde, jaká technologie se vlastne užíva ti múže být lhostejné, pokud to telefon podporuje.