Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Schválení sestavy od M-Pola

Ahoj, vybral jsem herní sestavu od M-Pola, ale vyměnil jsem skříň. Je to pro 15ti letého syna tak snad bude dobrá. Nevím ale jestli je vhodná a vše se tam vleze jak má :-)
Ještě dotaz proč pořád používáte Windows 7, když jsou nové 8 a jestli tam rozjede GtaV co vyjde na jaře. A málem jsem zapoměl jakou TV kartu by jste přidali?
Předem děkuji.
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1LBN0 11LIL01192Q011RAD011K4W011KXK0118BF010Z3F01155I010 08Q0100BN010Q1N01125F01

proč pořád používáte Windows 7, když jsou nové 8

Co myslíš, že přináší tak zajímavého, aby byla snaha na ně co nejdřív přejít?
HW požadavky pro GTA V ještě nebyly zveřejněny, ale hra běží na stejném enginu, jako IV, takže lze čekat podobné.
TV kartu chceš interní, nebo externí?

S oběma se dá, v této cenové relaci souhlasit, jako se slušnou krabicí splňující základní požadavek proudění/výměny luftu.
(vyber která je tvému oku milejší, jen bych je doplnil ještě o 120mm Arctic-Cooling Arctic F12 PWM (130,-) přední nasávací, zadní je součástí beden)