Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s acer aspire 5542

dobry den mam tento notebook uz nejaky patek. jednoho krasneho dne jsem ho vypnul a uz nejde zapnout. vetraky se normal roztoci a po chvilce je ticho.Display se ani nerosviti.... nevim cim by to mohlo byt kdyz pred par dny este bezel jako novy.. pokud dokazete poradit jak na to nebo jak mu pomoci aby jel byl bych rad. predem diky za odpovedi

Ano baterii mám nabitou napajení funguej už sem si stím jendou poradil .. vypálil sem 3 soubory z Recovery biosu na DVD-RW flashnul bios a jelo ale zapoměl sem ho pak doinstalovat při spuštění .. tak sem jej vypl a už zase nejede .. a flash nefunguje ... :D