Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi měnit pozadí

Dobrý den prosím o radu - po přeinstalaci OS W XP a instalaci ovladačů k NVIDIA GEforce6700 mi nejde měnit pozadí plochy rovnou z internetu(a i změny ve VLASTNOSTI/PLOCHA jdou dost divně nebo vůbec).Nevíte někdo čím to může být?
Děkuji

Diky za odpověď
Musím různě přehazovat i motivy a nakonec se to změní, ale nepochopil jsem přesně princip. Dříve jsem měl ve vlastnostech displeye jenom MOTIV.PLOCHA,SPOŘIČ,VZHLED A NASTAVENÍ - teď tam mám navíc MSI INFORMATION A MSI CLOCK. Takže s tím to asi nějak souvisí, protože předtím s tím nebyl problém. Dík

S Nvidií jsem nikdy problémy neměla, takže přidám jen námět bez záruky. Zkus si stáhnout jinou verzi ovladače - třeba jsi natrefil zrovna na nějakou nepříliš povedenou.