Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Interní vs externí antény na routeru

Dobry den chtěl bych si koupit novy router a potřebuju co největší dosah ale nevím jestli routery s integrovanou anténou se vyrovnají tem s externi. Konkretne jsem mel na mysli router tp-link 4300 a linksys 3200 diky za vaše rady a zkusenosri

1 problém = 1 téma. Co je na tom složitého? (Kurt)

odpověď na 2 patra jsi dostal tady.
nemůžeš počítat s tím, že router v rohu v přízemí ti kvalitně pokryje všechny místnosti ve dvou patrech. (a u modelu s integrovanými o 2db slabšími anténami už vůbec ne)
měl jsi buď pokračovat ve starém dotazu, nebo když stejně kašleš na to co se tu píše, jít si něco koupit třeba podle barvy.