Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7 home latam

ahoj, nedávno jsem si koupil nový notebook, za pomerně malé peníze, důvod byl ehm, ve windowsech- ne že by byly kradene -ale byli respektive mi prodavajici prodal notebook s W7 ultimate- nicméně na notebooku je oem stitek s Key na windows 7 HP latam - po delší rozmluvě s byvalym majitelem sem se dozvedel, ze notebook pochazi z latinské ameriky(:-D) no ja sem se chtěl zeptat jaky je tam standartni jazyk? v te HP latam verzi jestli anglictina tak by mi to nevadilo a rad bych si svuj software zlegalizoval :-) popřpade kde mam stahnout latam verzi W7HP?

děkuji snad to neposoudite jako warez... jde mi o to aby to warez nebyl... klic k windowsum mam, jen proste ke spatnym... dekuji moc za odpovedi

Púvod v latinské americe ? Nečeho takového bych se rozhodne bál, nevíš zda krome akumulátoru tam nemáš také slisovaný kokain. Aby si pro neho nekdo neprišel.

Když dokážou pro jeho prepravu stavet ponorky, nelze vyloučit nic ...