Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Každá SMS mi chodí několikrát [T-Mobile]

Možná by jste mi uměli poradit vy tady, mam mobilní telefon Huawei sonic U8650 a sít T - Mobile, už pár dnů mi každá sms zpráva chodí několikrát, nevíte čím by to mohlo být. na T - Mobilu mi řekli, že to neni problémem u nich, myslíte, že by mohl být problém v telefonu? A mam ho dát reklamovat?

Změna předmětu, původně: Sms (host)

Android neni jedna vec ale kazdy vyrobca si robi svoj vlastny porting. Takze to ani nahodou neni "ten samy".
A za druhe ak je nestabilny HW (napr. ak pri vysielani GSM paketov lieta napatie v celom mobile hore dole) tak za to tiez android nemoze.

P.S. tipujem ze z nejakeho dovodu telekom nedostane od mobilu nejake potvrdenie komunikacie tak telekom to dorucovanie furt opakuje. Ci to je HW alebo SW problem neviem, nie som jasnovidec :)