Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nespouštějící se OS

Dobrý den,
mám notebook HP 620 a v něm operační systém Windows 7 Home Premium. Už dvakrát se mi stalo, že mi notebook nešel zapnout, resp. zapnul se, ale nenaběhl systém. Potom systém provedl akci, kterou vidíte na obrázku: IMG_3559.JPG Notebook se potom sice restartoval a normálně spustil, ale nevím, co toto hlášení signalizuje a jak se podle něj zařídit, docela mě to znepokojuje, protože celý proces pokusů o opravy trvá cca. 40 minut. Proto prosím o radu.
Moc děkuji

Tak jsem se dívala, ale žádný chyby mi to nenašlo v době, kdy to nešlo spustit, jen to že byl natvrdo vypnutej a to byl, protože mi přišlo, že se fakt načítá nějak dlouho... Uvidím, co dál, možná to bylo fakt mojí netrpělivostí a blbostí. Každopádně díky =)