Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem únik dat na samsung galaxy s advance

ahoj,ráno v 5 vypojím telefon z nabíječky,večer vždy měl cca 65 procent. Teď jsem si nainstaloval In-počasí (widget) a Digital Clock Widget. Od té doby za stejnou dobu při stejné používání -stejně hovorů (asi 5 minut) i sms (asi 5-7),zhruba 2O minut na internetu, mám baterii asi 40 procent.Je možné,že by to způsobovala některá z těchto aplikací?

spíš vyhledávání wifi, gps. to je android? ze správce úloh ukonči vše (dlouze tapni na domeček) zvláště tyto úlohy, jako je vyhledávání čehokoliv- v nastavení zakázat, přenos dat nepovolit.

edit: nastavení/ aplikace/ co využívá baterku. tam je co?

jojo,je to android. V kolonce Účty a synchronizace mám zapnuto jen Data na pozadí.Ty mám zapnuty kvůli synovi,píšeme si spolu přes program WhatsApp.V kolonce Použít bezdrátové sítě-poloha je určována wifi nebo mobilními sítěmi mám tohle zafajfkováno.Jestli to mám obojí vypnout,co mi pak nepůjde?

mozes to vypnut ak nepouzivas zistovanie polohy (mas nejake app ktore nutne musia vediet kde sa nachadzas?)

Co sa tyka tych aplikacii tak moze byt v ich nastaveniach napriklad ze jak casto maju aktualizovat informacie apod, prezri si najprv vsetky nastavenia tych novych app, nastav len raz za 8hodin apod. Ak v nich nic neni tak su to sroty a odinstaluj ich.
Pripadne mozu byt aj spioni a vysielaju furt cosi kdesi von, s app treba opatrne, neinstalit kazdu píp.

poloha sa da zistovat presne pomocou GPS ( druzice, zapina sa v menu telefonu), alebo ako doplnok tie 2 nastavenia (nepresne a potrebuju internet). Ak su vypnute vsetky tak ziadna app nevie kde sa nachadzas. Ak su zapnute len zistovanie podla WiFi tak to moze byt hodne nespolahlive ptz to len porovnava nejake zname hotspoty s nejakou databazou cez internet. Mozes mat zistovaie polohy vypnute a zapinat len napr. GPS ak pouzivas mapu a potom zas vypnut.

A v prvom rade si pozret nastavenia tych novych app ze jak casto lezu na net.

ked su vypnute data na pozadi tak si app sami od seba nevedia pravidelne kontrolovat ci neni nieco nove a ani ta upozornovat (na nove emaily apod).
Ak ale mate obidvaja nejaku app na displayi spustenu a nieco si pisete tak vtedy netreba data na pozadi, ale zavisi to od aplikacie niektore app to vyslovene vyzaduju, ked to nepojde tak si ich zas zapnes.