Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veřejná IP - jak přesměrovat port?

Zdravím,
nechal jsem si u poskytovatele přidělit veřejnou IP (kvůli rdp hlavně), nedaří se mi ji ovšem nastavit, abych byl zvenku viditelný.Když si ověřím IP např přes whatismyip, tak je to ok, na svém routeru (Linksys E3000) port přesměrovaný mám, v pravidlech windows firewallu mám port povolen (3389). Problémem zřejmě bude, že ten router je píchlý do mikrotiku poskytovatele, takže ve svém routeru mám jako Internet IP Address 192.168.1.198 :).
Dnes mi to po ránu moc nemyslí, nevěděl by někdo z vás, jak na to?

Díky za potvrzení mého špatného tušení. Přes týden zkusím napsat poskytovateli, co z něj vyleze - pokud se mu to nebude chtít mi přesměrovat, ztrácí tohle připojení pro mě trošičku smysl (kor když si za veřejnou ip připlácím +50kč).