Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připjení Tabletu k PC

Zdravím
Nemohu připojit sencor tablet element 7V 2 k PC musím tam nahrát ovladač do PC? protože se mi objeví dva vyměnitelné disky po připojení tabletu a když na ten disk poklepu tak dostanu zprávu abych připojil disk nebo jaké máte zkušenosti? a za druhé kde se dá sehnat další aplikace mimo android market? díky

Mám v tabletu Androida 4.0.4 a do PC jsem snad nic nemusel instalovat, aby se tablet spojil s PC.
Když spojím tablet a PC, na tabletu se objeví potvrzení spojení s PC připojit/odpojit. V PC pak vidím 2 disky (interní disk tabletu, ale bez rootu, a externí SD kartu když tam je zasunuta).
Aplikace pro Android jsou v instalačních balíčcích APK (ty se nahrají do tabletu a tam spustí nebo se "vzdáleně spustí přes Sambu"), ty lze stahovat kdekoliv z internetu, jen je třeba se k tomu chovat jako k ostatním programům pro PC apod. soubory mohou být obohaceny viry a malwarem obecně.
Pro spojení tabletu a PC jsou různé synchronizační programy, na úrovni souborů se nejlépe pracuje se Sambou - nasdílí se přístupy do složek v PC Windows/Linux a přes samba klienta v tabletu se lze přes síť do toho PC dívat, spouštět APK, dívat se na filmy, poslouchat hudbu cokoliv dalšího sdíleného z disku PC(samba klienta používám CifsManagera spolu s ES File Manager, jsou oba zdarma v marketu).

Jo ISP ti "dá" router k němu si musíš dát další vlastní wifi router (mohl by ti dát i duální router kde by vše bylo v jedné krabičce, ale ty bývají cenově jinde a ISP je nemusí z nějakého důvodu nabízet).

Je třeba ten tablet nastavit na google účet (marketová aplikace se tak nastaví - email, heslo), google play pak spáruje tablet a povolí pouze instalaci aplikací určených pro ten konkrétní tablet (část aplikací nepůjde normálně nainstalovat a ty co nejdou je třeba někde jinde sehnat ve formě APK souboru). APK si stahuj podle libosti kdekoliv s rizikem větší šance se dostat k virům a malwaru.

primárně špatný APK ovlivní Android, sekundárně pak PC a cokoliv jiného spíš co se týče děr operačních systémů a zabezpečení přístupu do PC (Android pustí informace ven, hesla, jak PC není záplatovaný, nebo není na něm firewalla, kontrola IP atd.) kdy spustí nějaký další kód v PC, variant co se může stát je nekonečno

Webů s APK (kolekce, warez atd.) je spousta, ale už nikdo nezná vlastníky kdo to tam dal a byl za to zodpovědný. Je třeba se zeptat proč existují tisíce (infikovaných) počítačů-botů, který na dálku dělají věci, o kterých vlastník nemá ani tušení, hm? Jaktože lidi inkasují tak velké částky peněz, když prodají knowhow ke kritický chybám (backdoor) v OS? (Někdo to rád koupí a aplikuje, ty lidi se ničeho neštítí) atd.