Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak smazat druhý OS ?

Ahoj děvčata a chlapci,
prosím o radu jak ostranit druhý OS z disku.

Chtěl jsem si na Sec. master disk nahrát nový os, ale "nějak" jsem pozapoměl, že Win CD bude instalovat na Primární disk, uvědomil jsem si to až při výběru disku. Nic se sice nenainstalovalo, ale nyní, pokud spouštím původní os z prim. disku vyskočí mi toto:

[http://img12.imageshack.us/img12/8169/hardchyba.jp  g]

Přez F8 si pak musím vybrat ten správný os, což je ten druhý, viz. screen 2.

[http://img546.imageshack.us/img546/5471/hadrchybav  .jpg]

Nevíte tedy někdo, jak ten špatný os opatrně odstraním a kde se vůbec tyto soubory nachází ?
Změna kategorie, původně: Software. OS je operační systém. (karel)

Myslíš jako vymazat jeden z těch os co se mi zobrazují ?

[boot loader]
timeout=1
default=multi(0)disk(0)rdisk(1)partition(1)\WINDOW S
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(1)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

Dokážeš teda aspoň napsat, na kterou z těch voleb to naběhne do Windows? Ta volba výběru spuštění OS včetně doby zobrazení nabídky je přece v těch Windows, nestačí ti vybrat OS a nastavit tu dobu na nulu? Jinak to taky stačí upravit v boot.ini. Přepíšeš default - rdisk(1) změnit na rdisk(o), uložit a po úspěšném nabootování ten zbytečný řádek smažeš.