
Ukradený notebook
Dá se prosím nějak najít ukradený notebook Dell? Děkuji za odpovědi. Pokud by se snad našel nějaký kutil, který by to dokázal, zaplatím a ne málo =) notebook potřebuji opravdu nutně zpět. Děkuji
Změna kategorie, původně: Připomínky (karel)
Kutilská poradna je vedle. Asi jediná šance je, že ten nový šťastný majitel by to odnesl do značkového servisu. Tu krádež už někdo šetří nebo je tohle první pokus?
Dostala jsem pár rad ani nikdo mi nic konkrétního neřekl. Něco jako pomocí IP nebo MAC nebo přes poskytovatele internetu. Notebook je Dell, zkoušela jsem i přímo Dell a tam mi bohužel nepomohli.
Bohuzial, IP adresu prideluje dany provider. Ked sa zlodej pripoji inde (predpokladam), tak ma inu IP adresu. MAC adresu nie je lahke amatersky na webe vyhladat. Okrem toho aj ta sa da celkom lahko zmenit.
AntiTheft maju len niektore (velmi malo) modelov notebookov a je nutne sa niekde registrovat atd. Takze u teba kedze nevies o tom ze by si bol niekde zaregistrovany sa to na dialku najst neda. Bud to najde policia nejakym setrenim, alebo mas smolu.
P.S. ja viem preco si na NB davam boot & HDD heslo. Aby si ho pripadny zlodej mohol akurat tak strcit doprdelky :) Vratit mi ho ale aj tak nevrati
To snad není možné! Já jsem teda uplný antitalent přes PC a tak, ale musí být určitě nějaké řešení...
Prostě byl a už není. Kradou se auta, kola, děti, notebooky… Z toho snad není potřeba být v šoku, nejde o první ukradenou věc.
děkuji vám tedy pekne
Řešení by tady bylo. Ale jenom na 50%. Pokud máš vzdálené ovládání plochy, tak zapni webkameru a popros dotyčného, jestli by ti noťas za nějaký bakšiš (do výše ceny noťasu) neod...vrátil. A když ne, tak volným portem protáhni drát a vypíchni mu oko! 50% je v tom, že buď to vyjde, anebo nevyjde.
Vraj uz len 28 dni. Potom nam to bude vsetko ukradnute.
samozrejme ze reseni je. Kupit si novy notebook.
V dobe kdy president Bush junior, mel nejaké presvedčivé satelitní snímky továren na chemické zbrane v Iráku, nekdo ukradl dústojníkovi US Army z auta notebook s nejakými citlivými daty.
Notebook hledala MI5, CIA a kdoví kdo ješte. Po čase, kruhy z posvetí Londýna už meli nervy z té situace, kdy bezpečnostní složky vyvíjeli prílišnou aktivitu a která kazíla jinak dobre fungujíci biznis a tak vypsali nejakou šílenou částku jako odmenu za ten blbej notebook.
Notebook se nenašel.
Pravdepodobne obsahoval pozice skladú tech zbraní ....