Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uvažuji o koupi Notebook Toshiba Satellite C850-19Q

Co znamená BT, CAM Sandy Bridge ? Myslím že má tento notebook HD displej ? je lepší AMD výrobce grafiky než intel ? Má někdo grafickou kartu Radeon HD 7610M je opravdu externí ?
jaký máte názor na grafickou kartu Radeon HD 7610M je dobrá jakou má životnost ?
je potřeba xterního napájení disků znamená to když nemá eSATA nepůjde připojit externí hardisk ?
Je značka toshiba lepší než hp lenovo ? Je toshiba Japonská značka jaký máte názor na tuhle značku ?
Je tento notebook dobrá koupě? co si o tomto notebooku myslíte ?
http://www.euronics.cz/notebook-toshiba-satellite- c850-19q-cerny-i3-2328m-4gb-640gb-15-6-dvd-r-rw-am d-hd-7610m-1gb-bt-cam-w8--tospscbye00l005cz/p31759 6/#tab=popis-technicke-parametry

Myslím, že bude nejjednodušší, když sepíšeš přímo seznam požadavků, které na notebook máš (finance, které hodláš investovat, k jakému účelu má notebook převážně sloužit - např. na ryze kancelářské potřeby, či s ohledem na multimédia - přiblížit činnosti, mobilita - váha, rozměry, výdrž na baterie apod.).

V první řadě chci notebook který bude fungovat minimálně 5 let více. Můj názor je když bude mít větší výkon měl vydržet dýl ale možná se mýlím. Mé požadavky každý den prohlížení internetu chat Lide.cz Facebook Microsoft office 2007 Enterprise word možná používání office 2010, Zoner verze 14 možná 15 disk 640 GB ukládání pouze fotky podpora přehrávání videa HD a HD displej velikost displeje 15,5 až 15,6 palce. notebook budu používat pouze doma výdrž baterie 4 hodiny výjimečně někdy program na úpravu videa. 4 GB RAM.Hlavně chtěl větráky byly z boku a po otevření noteboku při horní celé části klávesnice větrák prostě to co nejvíc větralo. externí grafika nebyla špatná procesor i3.Cena max 15 000 Kč. Zajímalo by mě jaký máte názor na toshiba je japonská značka? líbí se mi sony.

Ahoj je to ten samí notebook na který odkazuješ ty ? http://interlink.tsbohemia.cz/hp-probook-4540s-c5c 61es-bcm-_d150888.html má 7200 otáček za minutu na který odkazuji ? Zajímalo mě kolik má integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 4000 paměti MB ? zvládne grafika zoner 15 office 2010 ? bude tato grafika zvládat přehrávání v HD kvalitě ? zaujal mě . Toshiba kupovat nebudu ! šel klidně do HP ProBook . Požadavky chci zvládl přehrávání v HD kvalitě, zvládal Microsoft office 2010 zoner 15 kapacita disku 500 GB - 640 GB integrovaná grafika 512 MB a 4 GB RAM. Poprosil můžete navrhnout další HP ProBook do 12 500 KČ.Každý den používání prohlížení internetu, ukládání na disk jen fotky někdy HD videa z foťáku.