Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace ovladacu

Dobry den, nainstaloval jsem nove Windows 8 i na muj laptop (na stolnim pc uz ho delsi dobu mam), ale mam problem s instalaci ovladacu, nasel jsem si na strankach Lenova svuj typ pristroje... Lenovo Ideapad U400 a stahl veskere ovladace, zacal jsem pres Chipset a chtel pokracovat dal, chipset se nainstaloval normalne, ale jakmile jsem chtel nainstalovat napriklad audio, tak mi to hodilo chybu, ze tento druh hardwaru nebyl nalezen a u dalsich ovladacu, ze nejde instalator spustit, nebot se tento hardware nenachazi v pc, kdyz jsem zkusil stahnout z windows 7 ovladace, tak se nainstalovali, ale software nefungoval spravne, jednotlive aspekty nesly ani nastavit, tak se ptam, jak si s timhle muzu poradit, kdyz lenovo se tvari, ze podporu windows 8 uz ma, ale mne ty ovladace proste nejdou...

Jedna se o Windows 8 Pro

Pritom u vsech ovladacu pro muj stroj pisi, ze byly vydany v Srpnu, kdyby si byli vedomi nejake chyby, tak ji uz davno mohli opravit, tak se ptam, nema nekdo podobny problem nebo nekdo nejakou radu? :)

Dekuji

Testoval jsem na Stolním pc a vyhovovalo mi to, a tak jsem se odhodlal i pro koupi na laptop :D
Tak ted nevim, jestli mam litovat, nebo bych ty ovladace nejak slepil dohromady, nebo myslis, ze to za nejakou dobu poladi, aby to slapalo tak, jak ma? :)
Prece jen, win8 uz jsou na svete taky nejakej patek.