Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktivace sim karty mini v americe?

zdravim znova :-D potreboval bych pomoct mam mobil bez pausalu a mam k nemu tu mini simkartu a nevim jestli se ma dobit a pak bude fungovat nebo jak protoze se na ni ani neda dovolat nechapu sem v tomhletom novej co se tyce ameriky a koupe mobilu :-D

:-D a Verizon a AT&T ty nevim jestli sou i na dobijeni uplne normalni klasickej t-mobile nic jinyho bych nechtel z toho co tu v americe maj de jen o aktivaci sim to by melo bejt u znamejch operatoru stejny ne? pokud nekdo vi jak to je v americe napisu jinam o radu