Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolný restart PC

Zdravím všechny... Mám dost dlouho problém se samovolným restartem PC. Četla jsem na netu, jestli nemá někdo obdobný problém, ale moc mi to nepomohlo a teď už nevím jak dál... Počítač se sám restartuje vždycky krátce po tom, co zapnu určitý hry (konkrétně Diablo 3, AC3 - zajímavé je, že u AC2 se to nestává) anebo když spustím windowsácké vyhodnocování výkonu („Index uživatelských zkušeností“ či co).
Myslím, že problém by mohl být v GK, protože jinak mi počítač funguje perfektně (bez problémů zvládá třeba několikahodinový renderování), běží rychle a ani se nepřehřívá. Nicméně nevím co s tím...
Prosím helfněte mi někdo, už jsem z toho tak zoufalá, že zvažuju i koupi nového PC :-)
Předem díky za odpovědi! ;-)

Systémový info.:
Windows 7 Home Premium 64-bit
Procesor: AMD Phenom(tm) II X4 965 Processor (4 CPUs), ~3.4GHz
8192MB RAM
GK: NVIDIA GeForce GTX 295 (4069 MB)

Hm... dobrý no. Asi jsem měla upřesnit a zvýraznit ještě to, že jsem holka :-D
Pardon, vypnout automatický restart neumím a kde je „prohlížeč událostí“ netuším :-( BlueScreenView jsem si stáhla a zapla. Bohužel platné mi to není nic, poněvadž nevím co s tím dělat.
Máš pravdu, že změřit teplotu neumím! Ale logicky --- PC zvládá několikahodinové renderování, kdy jede PC na plný pecky, až to hlučí do vedlejší místnosti. Je možné, že by minuta v menu AC3 byla náročnější???