Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padání pc

Dobrý den, mám takový yvláštní problém, při hraní her se mi pc z ničeho nic kousne a je to na tvrdej restart. Nejdřív jsem myslel, že to je pamětí, ale už mam 1024MB, tak jsem zkusil ještě vyměnit grafiku a disk a stejně se to furt kouše. Už jsem úplně zoufalí. Tak nevim jestli je něco špatně nastavený v biosu. Předem Vám za vaši odpověď děkuji, Honza.

Jestli máš v kompu blbý zdroj ( EuroCase, KME, Q-TEC ) s jedinou 12V větví,
tak vyzkoušej jiný - Enermax, Fortron, Akasa, Tagan, prakticky cokoliv jiného
s alespoň dvěma 12V větvemi. Špičkové zdroje mají třeba 4 větve 12V,
standard ATX 12V 2.0 - 2.2.