Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na flashdisku se objevují složky

Dobrý den po zapůjčení ntb kde jsem použil svou flesku k přehrání si filmu se mi od té doby na flesh disku objevuje obálka s názvem DVR v ní pak 3 obálky RECS,RECSINFO,STORAGE a text readme nevíte někdo co to je a proč i při smazání se to opět objeví na fleshdisku?Ani zformátování nepomohlo...Děkuju za info oč jde a jak se toho zbavit?Vir nebo špehování....
Změna předmětu, původně: Nevím co s tím (touchwood)

Podle názvů by to měly být složky nějakého nahrávacího SW. A ten si je tam po odmazání vytvoří znova. Proč, to netuším. Nestrkáš tu flashku do TV nebo nějakého rekordéru?

RECS,RECSINFO,STORAGE

Strá, už podle názvu. Normálně to strká do nějakého zřízení, které si připraví složky RECS - je jeasně složka pro cíl nahrávání...

používám ji do dvd přehrávače u telky a svého stolního pc kam zkopíruju třeba film foto a pak přenesu na ten ntb ke kamarádce...tam jukneme a smáznu ,ale kdykoli ji vložím do svého tato složka se objeví zase....její manžel má ip kameru a my si myslíme že ten ntb sleduje ale jen doměnka ....jenže ted nevím zda nemůže sledovat i můj počítač

používám ji /Flash disk/ do dvd přehrávače u telky a svého stolního pc, kam zkopíruju třeba film, foto a pak přenesu na ten ntb ke kamarádce...

tam jukneme /koukneme ?/ a smáznu, ale kdykoli ji vložím do svého /PC ?/ tato složka se objeví zase....

její manžel má ip kameru a my si myslíme že ten ntb sleduje ale jen doměnka ....
jenže ted nevím zda nemůže sledovat i můj počítač

Jakým myšlenkovým postupem lze dojít k tomu, že vlastnictvím ip kamery je možné sledovat události na jiných počítačích ????? Jak si došla k názoru že zobrazovat umí kamerka ?

Také vlastním ip kamerku, desítky milionú lidí vlastní ip kamery, domnívaš se že múžou sledovat dení u jiných počítačú ?

Domnívaš se, že ip kamera funguje podobne jako kouzelná koule v pohádce o Snehurce a trpaslícich, potreš a ona zobrazí to co chceš videt ?